O nás

Náš příběh

Patříme pod značku DEV PACK, která na trhu působí již od roku 2017. Zprvu jsme se soustředili pouze na projektový management, ale jak se říká “pokrok nezastavíš”. Rostoucí potřeby našich klientů v oblasti IT ousourcingu vedly k myšlence vzniku DEV Course. Vznikla společnost, která se věnuje primárně zprostředkování zaměstnání.

Máme tým kvalifikovaných zkušených HR specialistů, kteří využívají inovativní nástroje k hledání správného kandidáta přesně pro vás. S našimi klienty a uchazeči udržujeme dlouhodobé vztahy, protože vždy upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Jdeme za hranice běžného recruitmentu – budujeme partnerství.

Pár slov naší CEO

Recruitment a nejen ten, ale zejména HR jako komplexní disciplína, zaštiťující všechny možné životní situace a etapy v kariéře jednotlivce, provází celou mou profesní kariéru. Ať už v roli, kandidáta, recruitera, manažera nebo majitele společnosti či CEO, vždy je to o lidech! Mou vášní je spojovat jednotlivce s příležitostmi, které je posouvají dál na cestě za jejich sny a ambicemi. Miluji situace, kdy dokážeme spojit kandidáta se společností jeho snů, vybavit jej potřebnou sadou soft i hard skills dovednostmi a můžeme dále sledovat jeho progess a cestu za vysněným cílem. Naše práce je o lidech, s lidmi a pro lidi. Jen tak to dává smysl!

Dagmar Poláchová, CEO, DEV PACK

JAK PRACUJEME

Pro uchazeče

1

Nabízené pozice

Podívejte se na aktuálně nabízené volné pozice a zjistěte, zda vám některá z nabídek vyhovuje.

2

Zaregistrujte se

Nenašli jste nic? Nevadí. Vyplňte náš registrační formulář.

3

Zpětný telefonát

Jeden z našich HR specialistů se s vámi spojí a v krátkém hovoru si navzájem ujasníte, co hledáte.

4

Pohovor

Následovat bude podrobnější pohovor, ve kterém nás budou především zajímat vaše preference a dovednosti.

5

Seznámení s klientem

Jakmile pro vás najdeme vhodný projekt/umístění, ozveme se vám s detaily spolupráce.

6

Rozhovor s klientem

Pokud vás nabídka zaujme, zařídíme pohovor s klientem.

7

Hurá, máte práci!

Pro firmy

1

První kontakt

Ozvěte se nám prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo nám jednoduše zavolejte a řekněte nám své požadavky.

2

Detailnější Specifikace

Někdo z našeho týmu se s vámi spojí a zeptá se na další podrobnosti, které bychom mohli potřebovat.

3

Executive search

Jdeme na trh a začínáme hledat vhodné kandidáty.

4

Inovativní metody

S našimi nástroji oslovujeme i pasivní uchazeče, kteří právě nehledají novou práci.

5

Úspora peněz a času

Prověříme za vás vhodné kandidáty a vybereme pouze ty, kteří se odpovídají vašemu očekávání.

6

Uzavření obchodu

Prověříme za vás vhodné kandidáty a vybereme pouze ty, kteří se odpovídají vašemu očekávání.

7

Platba

Za naše služby nám zaplatíte až poté, co nalezneme vhodného uchazeče. Nikdy neplatíte předem.

Proč my

Šetříme vaše zdroje

Šetříme váš čas a peníze. Vybereme vhodné uchazeče za vás.

Inovace

Pracujeme s vlastními inovativními nástroji, díky čemuž jsme o krok před konkurencí.

Zákazník na prvním místě

Nasloucháme vašim požadavkům a plně respektujeme potřeby vašeho podnikání.

Naši náboráři

Tereza Shneebergerová, Recruitement Specialista, DEV Course

Terezka je naše služebně nejmladší posila, která a oficiálně a plnohodnotně posílila naše řady letos v červnu (2023) tedy po absolutoriu Vysoké školy PRIGO v Havířově.

Její zkušenost s DEV PACK, resp. DEV Course nicméně začala daleko dříve formou povinné praxe, kdy si Terezka prošla všemi náležitostmi Recruitementu, seznámila se se všemi HR aspekty práce Recruiter Specialisty, stejně jako s e všemi interními systémy nezbytnými pro řádné zprocesování klientských či kandidátských potřeb.

Aktuálně je Terky specializací zejména koncentrace na role spojené s Projektovým a Procesním řízením, nicméně stejnou energii a zápal má i pro jakékoliv role v rámci našeho, respektive klientského portfolia, tedy zejména pokud jde o různé IT role.

Hledáte-li precizní a proaktivní přístup, plnohodnotnou péči a vždy relevantní a včasnou zpětnou vazbu, pak je Tereza ten pravý kontakt pro Vás.

Liliana Nábělková, Recruitment Manager DEV Course & Business Partner DEV PACK

Náš tým HR oddělení od srpna 2023 povede naše Recruitement manažerka Lili. Spolupráce s Lili není pro DEV Course novinkou. V průběhu svého působení v předchozí společnosti zastávala pozici HR Specialisty, později HR Generalisty a společně jsme pracovali na nejrůznějších projektech a náborech v rámci interního HR.

Lili je původem vystudovaná těžařka, avšak po několika letech praxe v tomto oboru, zatoužila po změně a svou houževnatostí se dostala do HR oboru, o kterém říká, že ji velmi naplňuje. Jak sama říká, každý den se může učit novým poznatkům a získávat cenné zkušenosti v oblastech náboru, pracovně-právní legislativy, či třeba HR marketingu.

Budování vztahů, jak s klienty – hiring manažery, tak také s kandidáty – spokojenost na obou stranách a pozitivní zpětná vazba, to je oč tu běží.

Její specializací jsou zejména IT role ale dokáže pro Vás a Váš projekt zajistit hned celou škálu pozic jako jsou například : HR specialisti, koordinátoři objednávek, projektoví manažeři, server administrátoři, telekomunikační specialisti, End User Support operátoři, RPA/Automation developeři, Data analyst – PowerBI/SQL, embedded developeři a další.

Každému novému projektu, či pozici věnuje maximální úsilí, snaží se je navnímat/nastudovat do posledního detailu tak, aby byly splněny požadavky klienta i kandidáta. Hledáte-li spolehlivost a ultimátní odpovědnost v oblasti náboru, kontaktujte Lili.